MENU

O mně

Narodila jsem se v roce 1981 v Ostravě. Po studiích jsem strávila rok v zahraničí a pak se na 13 let usadila v Praze.
Jsem vdaná, s manželem, našimi dětmi a psem žijeme v Ostravě.

Ráda trávím čas s rodinou, v přírodě a při outdoorových sportech. Těší mě hudba, zajímavá kniha, veškerá kreativní činnost a v posledních letech také zahradničení.

Studia

Vystudovala jsem na Filozofické fakultě Ostravské univerzity Poradenství. V rámci celoživotního vzdělávání jsem studovala supervizi v postgraduálním programu na fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy.

Mám komplexně ukončený pětiletý výcvik v dynamicky orientované psychoterapii.

Jsem akreditovanou psychoterapeutkou České asociace pro psychoterapii a členkou ČAP.

Absolvovala jsem výcvikové kurzy krizové intervence, práce s traumatem, skupinové práce se sny a řadu dílčích tématických kurzů a seminářů (rodinné mapy Virginie Satirové, tělesně zakotvené prožívání – focusing, kurzy efektivní komunikace, zvládání agrese, drogového poradenství atd.).

V současnosti jsem frekventantkou výcviku v párové terapii (2023 – 2026) v Institutu párové terapie INPAT.

Pracovní zkušenosti

Mnoho let jsem pracovala v terapeutické komunitě se závislostmi ( SANANIM z.ú. TK Němčice). Vedla skupinové terapie, individuální poradenství a pracovala s rodinami a blízkými uživatelů drog.

Dále jsem se přes dva roky podílela jako terapeut a výzkumný pracovník v projektu zaměřeném na domácí násilí a zvládání agrese „Dejme ženám šanci – násilníci a oběti“.

Zkušenosti v práci s dětmi jsem nabyla během svého působení na dětském oddělení Psychiatrické nemocnice Bohnice, jako dětská terapeutka a arteterapeutka.

Aktuálně pracuji na poloviční úvazek jako terapeutka v Adiktologické poradně ARKA CZ, z.s. a jako OSVČ se věnuji soukromé psychoterapeutické a supervizní praxi.